جایگزین های داربست با سازه گستر

17th Mar 2021, 7:23 AM

چرا باید یک جایگزین داربست مجاز را برای داربست در پروژه انتخاب کنید؟

اگر اقدام به خرید جایگزین داربست نما در پروژه کرده اید ، ممکن است تخمین هایی دریافت کرده باشید که از نظر قیمت متفاوت است. اگر چنین است ، شما احتمالاً از خود می پرسیدید که چرا یک شرکت ارائه دهنده حاضر به نصب جایگزین داربست نما مستقیم با قیمت 3 تومان است و یکی مبلغی از 2 تومان تا 5 تومان برای کالای مشابه دارد.

جواب این سؤال معمولاً به دو عامل می رسد.

 

کیفیت کلایمر نما

معتبر بودن شرکت و تجربه نصب جایگزین داربست نما

بسیاری از جایگزین داربست کلایمر نما که بصورت آنلاین تبلیغ می شوند و اجاره کلایمر ارائه میدهند توسط شرکت هایی بدون نصب محلی خودشان به فروش می رسند. آنها غالباً شبکه ای از دستیاران را در سرتاسر کشور دارند که برای انجام کار خود با پیمانکاران فرعی کار می کنند. بعضی از وب سایتها حتی می توانند نصب خود را انجام دهند. اگرچه این افراد دستی ممکن است بتوانند کار را به اتمام برسانند ، از سوی بیشتر تولید کنندگان sazehclimber نما توصیه می شود که از یک نمایندگی مجاز محلی و مجاز استفاده کنید. آنها همچنین توصیه می کنند که خودتان یک نما بلند نکنید.

دلایل مختلفی برای این توصیه ها وجود دارد.

بسیاری از ایالت ها ، از جمله کانکتیکات ، مینه سوتا ، و رود آیلند ، ایجاب می کنند که یک نصب جایگزین داربست نما توسط ایالت مجاز شود. بیشتر فروشندگان مجاز (اما نه همه آنها) مجوزهای دولتی لازم را دارند.

بسیاری از شهرها برای جایگزین داربست نما به مجوز و بازرسی احتیاج دارند و احتمالاً یک نماینده مجاز با این آیین نامه ها دارند.

نمایندگی های مجاز معمولاً برای نصب جایگزین داربست نما ، آموزش کار و مجوز دریافت می کنند.

فروشندگان دارای مجوز و مجوز خدمات و نگهداری قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه می دهند. اغلب ، نصب کنندگان دست ساز یا فرعی پس از اتمام نصب خدمات ارائه نمی دهند و معمولاً نیروی کار تحت ضمانت سازنده قرار نمی گیرد.

استفاده از ارائه دهنده مجاز هنگام نصب جایگزین داربست نما خمیده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.جایگزین داربست نما خمیده بصورت سفارشی ساخته شده است تا بتواند در نما شما قرار بگیرد و دریافت اندازه گیری دقیق و نصب از یک ارائه دهنده کارآزموده کارخانه مهم است.

افکار نهایی در مورد جایگزین داربست

در حالی که یک جایگزین داربست نما مستقیم ممکن است یک نصب ساده در مقایسه با سایر تجهیزات دستیابی (جایگزین داربست عمودی ، کلایمر نما و غیره) به نظر برسد ، استفاده از ارائه دهنده مجرب و مجوز همچنان عاقلانه است. در حالی که هزینه ممکن است کمی بیشتر از برخی از واسطه فروشان آنلاین باشد ، ایمنی ، اطمینان ، کیفیت و ارزش استفاده از یک متخصص با آموزش و گواهینامه های مناسب ارزش آن را دارد.

خواهشمندیم از این محتوا کپی نفرمایید